PowArt Thunder jest przewodem przeznaczonym do współpracy z najbardziej wymagającym sprzętem audio, ze względu na swój całkowicie neutralny charakter, olbrzymią wydajność prądową i zastosowanie komponentów najwyższej jakości.
            Przewód zbudowany jest z pięciu linek wykonanych z miedzi beztlenowej, każdej o przekroju 4.0mm2, dających łączny przekrój żył zasilających L i N po 8mm2 oraz 4mm2 w żyle PE. Pojedyncza linka zbudowana jest ze 112 cienkich drucików w izolacji wykonanej na bazie polietylenu. Linki skręconych razem współosiowo, krótkim skrętem wokół dielektryka i mieszczono w elastycznym obwoju pokrytym powłoką wewnętrzną z PVC. Całość chroniona jest bardzo gęstym oplotem ekranującym z ocynowanych drucików miedzianych o 95% skuteczności ekranowania, w szaroniebieskim płaszczu ochronnym wykonanym ze specjalnej, samogasnącej mieszanki. Warstwę zewnętrzną stanowi czarny, o dużej wytrzymałości mechanicznej i odporny na ścieranie oplot.
            Ekran przewodu odprowadza sygnały zakłócające poprzez gniazdo sieciowe do ziemi zapobiegając powstawaniu zakłóceń m.cz. indukowanych w obwodzie zasilania przez prądy m.cz., które mogą popłynąć w obwodzie ekranu. Zakłócenia w.cz. eliminowane są z obwodu zasilania przez dławiki RFI, skuteczne dla zakłóceń o częstotliwościach radiowych. Ekranowanie drastycznie ogranicza wpływ zakłóceń z przewodu zasilającego na przewody sygnałowe i inne elementy toru audio.
            W przewodzie Thunder dławiki RFI umieszczono zarówno po stronie wtyku sieciowego jak i gniazda odbiornika. Końcówki żył posrebrzono. Gniazda jak i wtyki to najwyższej jakości przyłącza stosowane w referencyjnych przewodach sieciowych.

Dane techniczne:

Znamionowy zakres pracy:
Nap. nominalne Uo/U:
Nap. próbne:
Zakres temp. pracy:
Rezystancja żyły:
Rezystancja ekranu:
Poj. między żyłami:
Poj. żyła/ekran:
Końcówki przewodów:
Średnica przewodu:


230V 15A/50Hz
300/500 V
4000 V
-5°C do+70°C
0.0049 Ohm/m
0.0152 Ohm/m
lOOpF/m
180pF/m
IP 44 oraz WG IEC 320
16 mm

THUNDER

Jeżeli chcesz zobaczyć powiększone zdjęcie - KLIKNIJ!!!

Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe