Proces CRYO Obróbka CRYO polega na poddawaniu materiałów (metali) procesom obróbki cieplnej w celu zmiany ich właściwości zarówno elektrycznych, jak i fizycznych . CRYO w audio. więcej(...)
Dielektryki Materiały nie przewodzące (izolatory) zauważalnego prądu elektrycznego, o bardzo małej ilości ładunków swobodnych i ładunkach związanych ulegających polaryzacji pod wpływem zewnętrznego pola elektrycznego.
Miedź OFC Miedź beztlenowa o czystości 4N. Często stosowana w sferze audio jest jej odmiana OFHC - Oxygen Free High Conductivity o dużo mniejszym poziomie zanieczyszczeń.
Miedź LGC i LCC Miedź beztlenowa, długoziarnista i długokrystaliczna o lepszych parametrach przewodzenia niż tradycyjna miedź OFC.
Miedź OCC Miedź monokrystaliczna, beztlenowa (Ohno Continous Casting), długość kryształu 125 m. W opisie może występować także jako PCOCC, UP-OCC, PCOCC-A itd. w zależności od firmy, która używa tego rodzaju przewodnika. Świetny materiał konstrukcyjny do większości przewodów audio, najczęściej spotykana jako 6N.
Miedź 7N, 8N Miedź o najwyższej czystości 99,99999 i 99,999999. Najczęściej stosowana w przewodach sygnałowych.


Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe