Żyły zasilające L i N zostały wykonane ze splotu dwóch niepobielanych linek miedzianych wysokiej czystości w specjalnej izolacji polietylenowej (2Y). Przekrój czynny każdej z żył to 2.6 mm2. Zarówno L jak i N posiadają własne ekrany z folii metalizowanej oraz druty spływowe z niepobielanej miedzi i owinięte są przeźroczystą folią. Wszystkie żyły dodatkowo owinięte zostały metalizowaną folią stanowiącą ekran elektrostatyczny całego przewodu z własną linką spływową. Całość umieszczona jest w szarym płaszczu PVC i obleczona na 3/4 długości w wysokiej odporności na ścieranie, chromowany oplot. Na przewód od strony źródła nałożono dławiki RFI.
            Ekran przewodu odprowadza sygnały zakłócające poprzez gniazdo sieciowe do ziemi zapobiegając powstawaniu zakłóceń m.cz. indukowanych w obwodzie zasilania przez prądy m.cz., które mogą popłynąć w obwodzie ekranu. Zakłócenia w.cz. eliminowane są z obwodu zasilania przez dławiki RFI, skuteczne dla zakłóceń o częstotliwościach radiowych. Ekranowanie drastycznie ogranicza wpływ zakłóceń z przewodu zasilającego na przewody sygnałowe i inne elementy toru audio.
            Mała pojemność robocza, nieduża tłumienność zapewniają ponadprzeciętne osiągi przesyłowe przewodu Silver Shine przejawiające się w sferze audio precyzyjną i błyskawiczną reakcją na zmiany dynamiki przy zachowaniu pełnej kontroli nad równowagą tonalną i barwą dźwięku.
            Końcówki żył pokryte zostały cyną ze srebrem i wykończone wysokiej jakości wtykami, a połączenia żył przewodu z wtykiem P44 zalane poliuretanem.

Dane techniczne:

Nap. pracy U:
Nap. próbne:
żyła/żyła
żyła/ekran
Zakres temp. pracy:
Rezystancja żyły:
Poj. między żyłami:
Końcówki przewodów:
Średnica przewodu:


max. 300V

2000V
1000V
-5°C do+70°C
0.0142 Ohm/m
l00pF/m
IP 44 oraz WG IEC 320
14 mm

SILVER SHINE

Jeżeli chcesz zobaczyć powiększone zdjęcie - KLIKNIJ!!!

Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe