PowArt Pro jest doskonałym przewodem zasilającym o zmienionej konstrukcji wewnętrznej w stosunku do przewodów Eco i Audio. Przewód zbudowany jest z siedmiu linek z niepobielanej miedzi elektrolitycznej, każdej o przekroju 1.5mm2, dających łączny przekrój żył L i N 4.5mm2 oraz 1.5mm2 w przewodzie PE. Przekrój żył zasilających 4.5mm2 gwarantuje pełną wydolność prądową większości aplikacji audio i jednocześnie zapewnia dużą elastyczność przewodu. Pojedyncza żyła zbudowana jest z 252 super cienkich drucików w izolacji na bazie PVC. Żyły skręcono krótkim skrętem, współosiowo wokół dielektryka. Ekran wykonano w postaci gęstego oplotu z ocynowanych drutów miedzianych, o skuteczności ekranowania 95% i pokryto specjalną, samogasnącą mieszanką. Konstrukcja żył, obwoju i powłoki zewnętrznej zapewnia wyjątkową elastyczność przewodu. Całość obleczona jest czarnym, o dużej wytrzymałości mechanicznej i odpornym na ścieranie oplotem (na życzenie oplot czerwony).
            Ekran przewodu odprowadza sygnały zakłócające poprzez gniazdo sieciowe do ziemi zapobiegając powstawaniu zakłóceń m.cz indukowanych w obwodzie zasilania przez pole magnetyczne prądów m.cz., które mogą popłynąć w obwodzie ekranu. Zakłócenia w.cz. eliminowane są z obwodu zasilania przez dławiki RFI, skuteczne dla zakłóceń o częstotliwościach radiowych. Ekranowanie żył zasilających wpływa drastycznie na ograniczenie wpływu zakłóceń z przewodu zasilającego na przewody sygnałowe i inne elementy toru audio.
            Wszystkie połączenia wewnątrz gniazd i wtyków zostały zabezpieczone przed utlenianiem poprzez zalanie poliuretanem. Zarówno gniazda jak i wtyki przewodu to wysokiej jakości elementy zapewniające bezproblemowe i bezpieczne przyłączenie do sieci. Od strony odbiornika zastosowano gniazdo IEC o podwyższonej odporności temperaturowej.

Dane techniczne:

Znamionowy zakres pracy:
Nap. nominalne Uo/U:
Nap. próbne:
Zakres temp. pracy:
Rezystancja żyły:
Rezystancja ekranu:
Poj. między żyłami:
Poj. żyła/ekran:
Końcówki przewodów:
Średnica przewodu:


230V 15A/50Hz
300/500 V
4000 V
-5°C do+70°C
0.0133 Ohm/m
0.0152 Ohm/m
120pF/m
200 pF/m
IP 44 oraz IEC 320 Cl 6A
14 mm

PRO SE

Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe