Przewód zbudowany jest z dwóch żył zasilających L i N, miedzianych, niepobielanych, wysokiej czystości, o przekroju 4mm2 każda oraz dzielonej żyły ochronnej PE zbudowanej z trzech linek miedzianych skręconych krótkim skrętem wokół żył zasilających. Żyły zasilające w grubej izolacji polietylenowej posiadają małe straty dielektryczne i podwójną wytrzymałość napięciową. Dzięki dzielonej, symetrycznej żyle ochronnej przewód posiada dużo lepsze właściwości ekranujące w stosunku do klasycznych przewodów zasilających. Całość skręcona koncentrycznie, zabezpieczona jest podwójnym ekranem ze specjalnej folii aluminiowej i oplotu z ocynowanych drucików miedzianych o 100% skuteczności ekranowania. Warstwę zewnętrzną stanowi niebieski płaszcz PVC do 3/4 obleczony w czarną plecionkę o dużej wytrzymałości mechanicznej.
            Ekran przewodu odprowadza sygnały zakłócające poprzez gniazdo sieciowe do ziemi zapobiegając powstawaniu zakłóceń m.cz. indukowanych w obwodzie zasilania przez prądy m.cz., które mogą popłynąć w obwodzie ekranu. Zakłócenia w.cz. eliminowane są z obwodu zasilania przez dławiki RFI, skuteczne dla zakłóceń o częstotliwościach radiowych. Ekranowanie drastycznie ogranicza wpływ zakłóceń z przewodu zasilającego na przewody sygnałowe i inne elementy toru audio.
            PowArt Pro Jet SE dzięki niskiej pojemności roboczej i niskiej pojemności ekranu zapewnia małostratny i szybki pobór mocy. Konstrukcja przewodu oraz dodatkowo zastosowanie dławików całkowicie izoluje wpływ przewodu na inne elementy systemu.
            Końcówki żył posrebrzono, a od strony wtyku Schuko dodatkowo zalano poliuretanem. Gniazdo i wtyk na przewodzie to wysokiej jakości elementy przyłączeniowe.

Dane techniczne:

Znamionowy zakres pracy:
Nap. nominalne Uo/U:
Nap. próbne:
Zakres temp. pracy:
Rezystancja żyły:
Rezystancja ekranu:
Poj. między żyłami:
Poj. żyła/ekran:
Końcówki przewodów:
Średnica przewodu:


230V 15A/50Hz
300/500 V
4000 V
-5°C do+70°C
0.0049 Ohm/m
0.0063 Ohm/m
90 pF/m
150pF/m
IP 44 oraz WG IEC 320
16 mm

PRO JET SE

Jeżeli chcesz zobaczyć powiększone zdjęcie - KLIKNIJ!!!

Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe