PowArt TV To specjalistyczny przewód zasilający, przeznaczony do podłączenia ekranów plazmowych i lcd. Przewód jest odpowiedzią firmy na prośby i zapytania klientów dotyczące zagadnień zasilania TV. więcej(...)
PowArt Audio SE Jest przewodem oferującym użytkownikowi sprzętu audio wiele satysfakcji i zadowolenia. Posiada wszelkie zalety profesjonalnego przewodu zasilającego przy bardzo umiarkowanej cenie. Sposób wykonania, zastosowane materiały, a takie wyważona forma prezentacji to wspaniały początek poszukiwań dobrego brzmienia każdego systemu. więcej(...)
PowArt Pro SE Posiada zmienioną budowę wewnętrzną i tym samym parametry pracy predysponujące go do klasy wyższej przewodów zasilających. Z naszych doświadczeń i komentarzy klientów wynika, że Pro najlepiej sprawdza się jako przewód zasilający tranzystorowe źródła sygnału i wzmacniacze zintegrowane średniej mocy. Zastosowano dławiki o większej skuteczności co poprawiło filtrację zakłóceń i neutralność przewodu. Plastyczne i harmonijne całe pasmo przekazu, wygoda w aplikacji to cechy które pozwalają Pro wkomponować się w większość systemów audio. więcej(...)
PowArt Wind Z pewnością aspiruje do miana przewodu audiofilskiego, zarówno dzięki swojej jakości wykonania, jak i cechom prezentacji dźwięku. Tego przewodu nie może powstydzić się żaden meloman. W stosunku do Pro zwiększono przekrój przewodu i skuteczność dławików oraz zmieniono wykończenie. Uwaga - ze względu na budowę Wind wymaga nieco więcej miejsca do przyłączenia - nie zmieścimy go w klasycznej "szafce". Zasilanie Windem prądożernych końcówek mocy nie stanowi żadnego problemu - podoła każdemu wyzwaniu. Z wielką kulturą przeprowadzi nas zarówno przez bogactwo dużych składów orkiestrowych jak i skromnych składów jazzowych zachowując ich styl i charakter brzmienia. więcej(...)
PowArt Pro Jet
PowArt Pro Jet SE Jest przewodem o wybitnej dynamice i szczegółowości. Skonstruowany został przede wszystkim do współpracy z lampowymi i hybrydowymi elementami toni audio. Prezentacja Pro Jet'a SE zyskuje na temperamencie i przejrzystości - nie jest to wyostrzenie, raczej zdyscyplinowanie, dodanie konturu i soczystości brzmienia instrumentów i wokali. PJ SE nie jest przewodem idealnym, bo wykonany został pod pewnym kątem, ale jego spektakularny przekaz nie pozostawia zbyt wielkiego pola do popisu innym przewodom sieciowym. We wszystkich nieco "zamulonych" systemach i wszystkim audiofilom poszukującym doskonałej precyzji Pro Jet SE sprawi z pewnością wiele radości i satysfakcji. więcej(...)PowArt Pro Jet więcej(...)
PowArt Thunder Ze względu na budowę, parametry i charakter przekazu predysponowany jest do współpracy ze zrównoważonymi i o dużym zapotrzebowaniu prądowym systemami audio. Brak naleciałości we wszystkich pasmach, neutralność i liniowość połączone z olbrzymią wydolnością prądową skutkują nienagannym uporządkowaniem i kulturą odsłuchu. Wszelkie zalety Thunder'a uwypuklają długie sesje np. koncerty, w czasie których walory przewodu przenoszą się na możliwości wielogodzinnego obcowania z muzyką nie przejawiające się efektem zmęczenia, a pozwalające w pełni oddać atmosferę zdarzenia.
więcej(...)
PowArt Silver Shine Przeznaczony jest wyłącznie do zasilania źródeł dźwięku - analogowych i cyfrowych. Pięknie rysuje dynamikę i potęgę dużych składów instrumentalnych, jak i wspaniale oddaje kontrastowość i energię, instrumentów elektronicznych. Bardzo uniwersalny przewód o precyzyjnej kontroli basu w całym jego zakresie oraz pięknym, drobiazgowym prowadzeniu średnicy i góry pasma. Oddaje w sposób bardzo sugestywny i przeźroczysty zarówno obraz zarejestrowanego materiału muzycznego, jak i akustyki miejsca. Docenią go z pewnością posiadacze płyt cenionych wydawnictw muzycznych. więcej(...)
PowArt Deep Breath Potrafi udźwignąć ciężar dużego widowiska muzycznego z wielką rozdzielczością, mnóstwem detali, przy jednoczesnym wyraźnym rozdzieleniu wydarzeń sceny i tła Deep Breath swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowej przestrzeni, rozmachowii swobodzie przekazu - cechom, które charakteryzują koncerty live, a o które jest zwykle uboższa muzyka odtwarzana wtórnie. W nagraniach studyjnych bardzo poukładany, z piękną prezentacją wokali, wychwytujący niuanse barwy brzmienia instrumentów akustycznych. Grając z wielkim impetem w energetycznych motywach staje sie. świetnym i kompletnym partnerem większości systemów audio. więcej(...)
Listwa sieciowa PowArt Zaprojektowana została przede wszystkim pod kątem użytkowania w wymagających systemach audio. Korzystanie z listwy jako rozdzielacza i jednocześnie zabezpieczenia systemu staje się koniecznością w przypadku, gdy niemożliwe jest bezpośrednie przyłączenie do sieci np. obsługa dwóch systemów (stereo i wielokanałowego) oraz gdy chcemy obniżyć koszty przyłączy (krótsze przewody sieciowe). więcej(...)


Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe