Firma ARTECH powstała w 2000 roku i od samego początku związana jest z branżą audio. W roku 2004 zaczęliśmy wprowadzać i promować pod własnym logo


produkty związane z torem zasilającym systemów audio. Linia przewodów zasilających PowArt była pierwszym całkowicie profesjonalnym produktem oferowanym rodzimym melomanom. W roku 2004 wprowadziliśmy na rynek trzy przewody - Audio, Pro i Pro Jet, w roku 2005 dodaliśmy dwa nowe produkty - przewody Wind i Thunder, a w roku 2006 przewody Silver Shine i Deep Breath i TV uzupełniły linię PowArt. Przewody zyskały bardzo pochlebne recenzje nie tylko w branżowej prasie, ale także u wielu użytkowników sprzętu audio. Przewody serii PowArt produkowane w chwili obecnej - TV, Audio SE, Pro SE, Wind, Pro Jet SE, Thunder, Silver Sine i Deep Breath zostały poddane niewielkim modyfikacjom i w dalszym ciągu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem wśród melomanów.


W roku 2009 wprowadziliśmy na rynek zupełnie nową, bezkompromisową linię przewodów Space Series, obejmującą jedynie trzy przewody - Aero, Cosmo, Galaxo, przeznaczoną do zasilania najbardziej wymagających urządzeń audio. Space Series wprowadziła nowe standardy w sferze zasilania, wyznaczając jednocześnie przewodom zasilającym szalenie istotną rolę w budowie systemów audio. Rok 2011, to rok wprowadzenia na rynek audio najnowszego produktu naszej firmy - przewodu The Boss. Ten najbardziej zaawansowany konstrukcyjnie i materiałowo przewód, o całkowicie odmiennym sposobie reprodukcji dźwięku, jest naturalną alternatywą dla przewodów linii Space. Jak przekonują się nasi klienci, ponadprzeciętna jakość wykonania, stosowanie najwyższej jakości komponentów, dbałość o detale i wieloletnie doświadczenie nie windują cen naszych przewodów i nie pozostawiają ich w zasięgu marzeń. Ze względu na szerokie spektrum zastosowań i walorów brzmieniowych, nasze przewody można dowolnie wkomponować w wybrany system audio, ujawniając jego najlepsze cechy i możliwości, a jednocześnie modelować dźwięk według naszych indywidualnych upodobań. W naszej ofercie umieściliśmy profesjonalne listwy sieciowe zbudowane przede wszystkim do zastosowań audio, które zdecydowanie pomagają w rozwiązywaniu problemów przyłączeniowych sprzętu audio, bez uszczerbku na jakości przekazu.


Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe