Listwy sieciowe zostały podzielone na dwie grupy :
  • Listwa jako rozgałęźnik - 6 gniazd
  • Listwa jako zabezpieczenie i rozgałęźnik - 6 gniazd
Wszystkie listwy są ekranowane aluminiową obudową i pokryte materiałem (czarnym lub brązowym), z efektem zamszu lub skóry. Od strony gniazda wejściowego czerwona lub zielona lampka sygnalizuje stan zasilania i funkcjonowania elementów zabezpieczających. Podstawowym zabezpieczeniem każdej listwy jest 10A bezpiecznik topikowy.
Listwy posiadają uchwyty umożliwiające przytwierdzenie do podłoża.
W listwie z elementami zabezpieczającymi zastosowano:
  • zabezpieczenie przepięciowe (16A) - przeciw przepięciom w sieci pochodzącym od stanów nieustalonych, uderzeń błyskawic itd.
  • filtr przeciwzakłóceniowy EMV (16A) - eliminujący zakłócenia wysokiej częstotliwości od strony urządzeń i sieci.
Listwy posiadają wysoką obciążalność prądową -16A/3600W.

Wersje GOLD
są całkowicie złocone grubą warstwa złota. Żyły przyłączeniowe wykonane są z linki miedzianej, posrebrzanej, o przekroju 3.3mm2 i czystości 5N. Wlutowane zostały lutowiem ołowiano-srebrnym (4% Ag), a ich długość zminimalizowana.
W zależności od wymagań naszego klienta zaproponowaliśmy duży wybór, w pełni profesjonalnych listew sieciowych mając nadzieję, że nasze produkty pozwolą w sposób bezkompromisowy rozwiązać problemy związane z zasilaniem sprzętu audio - zarówno tego z niższej jak i wyższej półki.

Uwagi :
Listwa nie zawiera w komplecie przewodu przyłączeniowego. Tylko zastosowanie przewodu z uziemieniem pozwala korzystać z wszelkich parametrów pracy listwy.
Dane techniczne :

U0 = 230V
Ismax = 15 kA
Uoc = 10 kV
In = 5 kA


ROZGAŁĘŹNIK 6 GN.


ROZGAŁĘŹNIK 6 GN. - GOLD
Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe