Audio SE jest nową, ulepszoną wersją przewodu Audio. W stosunku do poprzednika zmieniono wtyki Schuko i IEC na lepszej jakości, zwiększono o 60% powierzchnię przekroju czynnego przewodnika, zwiększono skuteczność dławików oraz zmieniono wykończenie zewnętrzne.
            Przewód zbudowany jest z pięciu linek z niepobielanej miedzi elektrolitycznej , każdej o przekroju 2.5mm2, dających łączny przekrój przewodów L i N po 5mm2 oraz 2.5mm2 w przewodzie PE. Żyły skręcone są koncentrycznie wokół osi przewodu ciasnym skrętem i umieszczone w ekranie z ocynowanych drucików miedzianych o 90% skuteczności ekranowania. Całość pokryto bezbarwnym płaszczem i obleczno grafitowo - białym oplotem. Od strony wtyku IEC zamontowano skuteczne dławiki i zmieniono sposób wykończenia, poprawiając trwałość i ergonomię przewodu.
            Wszystkie połączenia wewnątrz gniazd i wtyków zabezpieczono przed utlenianiem poprzez zalanie poliuretanem
            Ekran przewodu odprowadza sygnały zakłócające poprzez gniazdo sieciowe do ziemi, zapobiegając powstawaniu zakłóceń m.cz. indukowanych w obwodzie zasilania przez prądy m.cz., które mogą popłynąć w obwodzie ekranu. Zakłócenia w.cz. eliminowane są z obwodu zasilania przez dławiki RFI, skuteczne dla zakłóceń o częstotliwościach radiowych. Ekranowanie drastycznie ogranicza wpływ zakłóceń z przewodu zasilającego na przewody sygnałowe i inne elementy toru audio.

Dane techniczne:

Znamionowy zakres pracy:
Nap. nominalne Uo/U:
Nap. próbne:
Zakres temp. pracy:
Rezystancja żyły:
Rezystancja ekranu:
Poj. między żyłami:
Poj. żyła/ekran:
Końcówki przewodów:
Średnica przewodu:


230V 15A/50Hz
300/500 V
4000 V
-5°C do+70°C
0.0133 Ohm/m
0.0152 Ohm/m
140pF/m
230 pF/m
IP 44 oraz IEC 320C
14 mm

AUDIO SE


Agencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe