ARTECH specjalizujący się w produkcji przewodów zasilających poszerzył swoją ofertę akcesoriów o ekskluzywne stoliki audio.
            Konstrukcja stolika jest autorskim projektem firmy, sprawdzonym pod kątem tłumienia drgań i rezonansów pochodzących zarówno od podłoża jak i fali dźwiękowej.
  • Trzon stolika stanowią dwie masywne 40 mm fornirowane płyty mdf, spięte nogami wypełnianymi śrutem balastowym.
  • Stolik wsparty został na potężnych, 60 mm kolcach.
  • Dwie środkowe półki wykonano są z grubego 8 mm, polerowanego brzegowo szkła antisolowego. Od strony sprzętu szkło pokryte zostało cienką warstwą tworzywa z efektem zamszu lub skóry. Pokrycie szkła nie było jedynie zabiegiem estetycznym, dodającym ciepła i ekskluzywności , ale przede wszystkim miało na celu wyeliminowanie mikro drgań i przesunięć występujących na gładkich powierzchniach szklanych i kamiennych.
  • Półki wsparte zostały na chromowanych uchwytach, wyposażonych dodatkowo w opracowany przez firmę sprężynowo-kolcowy system tłumienia drgań. Szczególnie celowe i przynoszące wymierne wrażenia odsłuchowe jest umieszczanie na nich źródeł dźwięku.
  • Dwie niezależnie mocowane mini półki dodano z myślą o odkładaniu aktualnie odtwarzanych płyt, które zwykle znajdowały swoje miejsce w sposób dosyć przypadkowy i chaotyczny.
Założeniem firmy od strony wizualnej było:
  • wyeliminowanie "chłodnych" materiałów (stali, aluminium, granitu), często ostro kontrastujących i przytłaczających prostotą finezję formy i piękno samego sprzętu audio.
  • dopasowanie wykończenia stolika do ciepłego wystroju pomieszczenia odsłuchowego .

            Zachowanie jak najlepszej jakości przekazu i niewątpliwych zalet stolików stalowo-kamiennych zostało w pełni zrealizowane poprzez zastosowanie autorskich rozwiązań, równie skutecznych, co dodających piękna i ekskluzywności.
            Stoliki wykańczane są standartowo fornirami heban, bubinga, zebrano i palisander w lakierze półmatowym.

Dane techniczne:

Wymiary stolika:

Odległości między półkami:
Waga:


Cena:


610 x 750 x 600 mm
(wys. x szer. x gł.)
185, 140 ,135 mm

45 kg - bez wypełnienia śrutem balastowym
do 80 kg (w zależności od ilości śrutu balastowego)
od 2.500 plnAgencja Reklamowa WebNext - tworzymy strony internetowe